5th Warsaw Pricing Forum

1:30 p.m.–7:30 p.m.
Villa Foksal, Foksal 3/5, 00-366 Warszawa, Polen
OCT

10

Cyfrowa rewolucja stawia przed efektywnym biznesem szereg wyzwań. Sprostanie im jest nierzadko warunkiem uzyskania i utrzymania konkurencyjnej przewagi. W Simon-Kucher & Partners wiemy, jak postępująca digitalizacja przekłada się na strategię, marketing, pricing i sprzedaż; śledzimy jej wpływ na branże, które wspieramy, pomagamy świadomym firmom w uzyskaniu rynkowego przywództwa.

Serdecznie zapraszamy na jubileuszową edycję Pricing Forum Simon-Kucher & Partners, cyklicznego spotkania kadry zarządczej najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce.

Tegoroczna, 5. już odsłona Forum, a jednocześnie 15-ta rocznica działalności Simon-Kucher & Partners w Polsce, będzie poświęcona skutecznym strategiom cenowym w erze digitalizacji.

O roli innowacyjnych rozwiązań w obszarze pricingu i sprzedaży oraz ich przełożeniu komercyjnym opowiedzą uznani Prelegenciglobalni eksperci Simon-Kucher & Partners oraz Goście specjalni, doświadczeni praktycy biznesu, m.in.:

  • Agnieszka Siuzdak, Head of Gazeta.pl, Agora
  • Artur Paździor, ekspert w zakresie strategii rozwoju, marketingu i sprzedaży, wieloletni zarządzający polskimi i międzynarodowymi firmami m.in. Deceuninck NV, Unipetrol, MK
  • Grzegorz Janzen, Sales Director, Gaspol
  • Grzegorz Kulesza, Country Manager Poland, Pfleiderer Group
  • Robert Pernak, Pricing & Revenue Manager, Hochland

Szczegółowy program spotkania poniżej. 

Z okazji podwójnego jubileuszu udział w spotkaniu potwierdził również Prof. Dr. Dr. h.c. mult. Hermann Simon, światowy autorytet w dziedzinie pricingu, były wykładowca akademicki (Harvard, Stanford, MIT), publicysta biznesowy oraz pisarz, założyciel Simon-Kucher & Partners.

Udział w Forum będzie okazją do wysłuchania niezwykle ciekawej prelekcji Profesora, porozmawiania z Nim w kuluarach, jak też zdobycia limitowanego wydania „Zarządzania ceną”, wiodącej pozycji książkowej z dziedziny pricingu, której dostępne egzemplarze Autor będzie podpisywać podczas spotkania.

W celu zgłoszenia uczestnictwa w konferencji uprzejmie prosimy o dokonanie rejestracji online (przycisk na górze strony).

Serdecznie zapraszamy

Zespół Simon-Kucher & Partners

 

Agenda

13:30 - 14:00
REJESTRACJA
14:00 - 14:05
Otwarcie konferencji
Moderated by
14:05 - 15:00
Boosting TopLine with Machine Learning. Do`s and Don`ts
Moderated by
15:00 - 15:30
PRZERWA
15:30 - 16:15
Pricing w erze digitalizacji: perspektywy, realia, wyzwania, rozwiązania

Panel dyskusyjny z udziałem praktyków biznesu

Moderated by
16:15 - 16:45
PRZERWA
16:45 - 17:15
Efektywna polityka cenowa z wykorzystaniem machine learning Przykłady zastosowań wśród detalistów i producentów FMCG
Moderated by
17:15 -17:45
Transformacja cenowa: strategia, digitalizacja, organizacja
Moderated by
17:45 - 18:00
PRZERWA
18:00 - 18:30
The Philosophy of Price
18:30 - 18:45
Podsumowanie konferencji
Moderated by
18:35 - 20:00
KOLACJA